Milionářská renta - Plán finančního úspěchu

Dobrý den, jsem Vladimír Švorba, finanční plánovač a poradce, který pomohl tisícovkám lidem zlepšit jejich životy. V oboru osobních financí pracuji od roku 2008. V roce 2013 jsem složil odbornou poradenskou zkoušku EFAV letech 2013 až 2018 jsem byl prezidentem Asociace finančních poradců České republiky. Dávám lidem rady, které jsou zdarma nebo stojí tisíce a přinášejí jim desetitisíce, statisíce i miliony a také více času, na základě individuálního přístupu. Pomáhám lidem dosáhnout rychleji a snadněji jejich cílů, finanční svobody a mít více času na své děti a rodinu. 

Čísla mám rád celý život, takže když se mi v roce 2008 naskytla příležitost podnikat v oboru osobních financí, začal jsem se vzdělávat v tomto oboru, abych mohl lidem pomáhat, aby měli lepší životy a dosahovali svých cílů. 
 
Milionářská renta je zde, abyste dostávali spolehlivé finanční poradenství a plánování, povzbuzení a zodpovědnost bez ohledu na to, kde se na své finanční cestě nacházíte.
Usnadňuji konverzace o penězích tím, že vytvářím obsah pro vás, čtenáře, pro běžnou veřejnost. 
Milionářská renta funguje podle základních principů. Tyto principy jsou nadčasové a jsou základními stavebními kameny finančních změn.
 
Ptáte se na následující?
Jak mám začít investovat?
Kam mám zainvestovat jednorázovou investici?
Jak vydělat více peněz? 
Proč si sjednat životní pojištění?
Jak si pořídit vlastní bydlení?
Jak se vyhnout chybám?
a jiné.....?
Pokud máte  podobné otázky, můžeme vám pomoci.     

Milionářská renta je tu také proto, abychom vám ukázali, že chyby dělá každý a že jsme tu všichni, abychom se učili, zlepšovali se a rostli společně.
Doufám, že ponaučení, které si z Milionářské renty odnesete, je, že můžete překonat chyby a žít život svých snů. 

Vladimír Švorba, zakladatel Milionářské renty

Pokud hledáte spolehlivého a zkušeného poradce, který vám pomůže k získání vlastního bydlení nebo správou vašich investic, můžete využít tuto příležitost . Napište mi prosím váš vzkaz.

------- Vladimír Švorba publikoval anebo byl citován na -------

2024 Milionářská renta

Vladimír Švorba
Švorba s.r.o.
IČ: 04374894 

Za Bránou 157, Čerčany

Zpracování osobních údajů

Email:  vladimir@milionarskarenta.cz

Mobil: + 420 724 689 958

This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.